Domovská stránka webu imunovit.sk

O nás

Úvod InfoO nás

Nie sme lekári, sme chemici.

Možno práve preto máme trochu iný pohľad na zloženie prípravkov - výživových doplnkov a na riešenie a vyriešenie zdravotných problémov.


Sme rodinná firma, ktorých zdravotné komplikácie členov rodiny priviedli k nutnosti riešiť vzniknuté zdravotné problémy a po mnohých rokoch podnikania v obchode nás to priviedlo späť k problematike a  profesii, ktorú sme vyštudovali na Chemicko technologickej faktulte v Bratislave.

 

Skúmame a študujeme najnovšie vedecké práce z oblasti účinkov prírodných látok - rastlinných a ovocných extraktov na zdravie človeka a zvierat.

 

Posudzujeme chemické reakcie jednotlivých aktívnych látok na bunkovej úrovni a vyberáme tie najúčinnejšie kombinácie rastlinných a ovocných výťažkov pre boj proti vírusom a patogénom, ktoré sú hlavnými pôvodcami väčšiny zdravotných problémov.

Sme zástanci prírodnej iečby, pretože príroda si to už dávno sama vyriešila a v rastlinnej ríši nám ponúka nekonečné spektrum riešení obrany živých organizmov voči rôznym patogénom.

 

Hľadáme a kombinujeme také prírodné aktívne látky, ktoré dopĺňajú  a z veľkej časti aj nahrádzajú syntetické antibiotiká, ktoré majú množstvo vedľajších negatívnych účinkov od hnačiek, cez opakované infekcie až po alergie, a voči ktorým v dnešnom svete narastá rezistencia.

 

Náš prvý produkt vznikol v čase počiatku pandémie Covid-19 a týkal sa práve tohto ochorenia. Výživový doplnok TAXIFOLIN+QC spája 2 účinné flavonoidy - Dihydroquercetin a Quercetin, ktoré blokujú proteázu vírusu SARS-CoV-2 a bránia množeniu vírusu v bunkách.

Vďaka kombinácii s ďalším našim produktom IMUNO KOMPLEX X, ktorý stimuluje imunitný systém sme my a všetci naši blízki, pracovníci, známi z okolia bez problémov a bez nepríjemných následkov prekonali Covidové obdobie.

 

To nám dodalo energiu a chuť pokračovať vo vývoji ďalších prípravkov a pribudli výživové doplnky zamerané na podporu pri rakovinových ochoreniach: APIGENIN, LUTEOLIN, CHRYSÍN.

 

Naledovala séria "Anti" : Anti HYPERTENSIC - pre zdravie srdca a ciev, pre vyrovnaný krvný tlak

                              - Anti PATHOGENIC - pri zápalových ochoreniach spôsobených patogénmi

a najnovšie sme pripravili - Anti VIRUSES - pri vírusových ochoreniach so zameraním na DNA vírusy

                                  - Anti PATHOGENIC 1 - špecializovaný na problémy s dýchacími cestami

                                  - Anti PATHOGENIC 2 - špecializovaný na problémy pri zápaloch orgánov brušnej dutiny

 

Máme mnoho ďalších plánov, ktoré budeme postupne  - ako nám to financie umožnia - realizovať.

 

 

 

                              

"

Dodanie tovaru

Info

Platba aj cez TATRAPAY

Tatrapay

MALL Partner

Mall partner

Copyright 2021 - 2024 © imunovit.sk